ליידיפדיה - האנציקלופדיה של הבחורות ברשת has a problem

עדן הראל – ליידיפדיה - האנציקלופדיה של הבחורות ברשת

עדן הראל


"אין משפט לציטוט"
שם מקורי: אדווה הראל
עיר מגורים: תל אביב יפו
קטגוריה: טלוויזיה
כינוי: לא ידוע
שם באנגלית: Eden Harel
תאריך לידה:
10/02/1976
מוצא: מרוקאית
עיר הולדתה: אילת
מדינה:ישראל
מקצוע: מנחה.
לא ידוע
לא ידוע
לא ידוע

גובה: לא ידוע

בן זוג:

תחביבים:
לא ידוע

סיפור חייה

עדן הראל נולדה באילת בשם אדווה הראל וגדלה בפנימיית הדסים. עם סיום לימודיה עברה להתגורר בתל אביב. בשנת 1994, כשהייתה בת שמונה-עשרה בלבד, זכתה הראל בתפקיד הנכסף של מנחה בערוץ המוזיקה הבינלאומי MTV. עד שנת 2000 חיה הראל בבריטניה והופיעה בערוץ כמנחת המצעד האירופי. לאחר שהסתיימה תקופת תפקידה חיה במשך שנה בהודו במנזר בודהיסטי ובשנת 2001 חזרה לישראל.

עם חזרתה לארץ הצטרפה לצוות מנחי "זאפ לראשון" בערוץ הראשון. בשנת 2002 הנחתה את תוכנית המציאות "פרויקט Y" ביס ושידרה תוכנית רדיו ברדיו תל אביב. ב-2003 הנחתה את "בראבו" בערוץ השני ותוכנית ייעוץ בערוץ הראשון. בשנת 2005 הנחתה תוכנית ראיונות בערוץ הבידור, שיחקה בסדרה "בסימן ונוס", הנחתה בארץ את שידורי מופע ה"לייב 8" והחלה לכתוב במגזין "גוֹ". בימים אלה מובילה את קמפיין האופנה של "אריסטו שמט". צפויה במהלך 2006 להשתתף בסרטו של חיים בוזגלו "רוטשילד 88".

באותה שנה החלה הראל להנחות את שעשועון הילדים "משפחה על כל הקופה" בערוץ ג'טיקס.הראל היא אשתו של המנחה עודד מנשה. הראל ומנשה נישאו ב-22 בפברואר 2007 לבני הזוג נולד בן ב-29 בינואר 2008. [1] להראל ילד מנישואים קודמים בשם נועם-לאל.השתתפה ב:

עבדה עם:

.


קישורים ברשת:

לא ידוע
עדן הראל
לגלרייה...
עדן הראל
לגלרייה...
עדן הראל
לגלרייה...

כתוביות| Subtitle | כתוביות לסרטים | משחקים ברשת |סאבטייטל |שימושון